Συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες αθλητές που εκπροσώπησαν την χώρα μας στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα kickboxing παίδων εφήβων και μας έκαναν για μια ακόμα φορά περήφανους !
ΠΡΕΣΒΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΦΟΥΡΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΦΟΥΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
![Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα kickboxing παίδων εφήβων](https://zenfighters.gr/wp-content/uploads/2017/05/69357857_2198974930211153_1594619218387533824_o-960x658.jpg)
Συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες αθλητές που εκπροσώπησαν την χώρα μας στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα kickboxing παίδων εφήβων και μας έκαναν για μια ακόμα φορά περήφανους !
ΠΡΕΣΒΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΦΟΥΡΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΦΟΥΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ