Το πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα ήρθε στο τέλος του. Η αθλήτρια μας Δήμητρα Φούρλα κατέκτησε την 3η θέση στην κατηγορία της, η Ευγενία Φούρλα κατέκτησε την 1η θέση στην κατηγορία της και την 3η θέση στο ομαδικό και ο Δημήτρης Πρεσβείας αγωνίστηκε αλλά μετά από μεγάλη προσπάθεια δυστυχώς δεν κατάφερε να μπει στα μετάλλια. Συγχαρητήρια στους αθλητές του Συλλόγου μας και σε όλα τα παιδιά της εθνικής ομάδας.
![ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2021 ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ](https://zenfighters.gr/wp-content/uploads/2021/11/248390712_273551028046071_1933189345746819998_n-1170x658.jpg)